PHP developer (m/ž)

Eco Mobile d.o.o. je informatička tvrtka sa sjedištem u Zagrebu, specijalizirana za razvoj elektronike i softvera.

Opis posla
  • - razvoj, dokumentiranje i testiranje aplikacije koja se nastavlja na elektroničke komponente koje proizvodimo
  • - održavanje i razvoj dodatnih modula postojeće web aplikacije
  • - izrada i održavanje novog sustava, kojem je cilj zamijeniti trenutni Legacy sustav

Bitno nam je da je osoba odgovorna i da savjesno obavlja svoje razvojne zadatke te da jasno komunicira sa timom. Komunikaciju sa klijentima obavljaju treće osobe, tako da se ne trebate zamarati time i možete biti koncentrirani na razvojne zadatke.

Uvjeti
  • - napredno poznavanje PHP, MySQL, Javascript
  • - napredno poznavanje objektno orijentiranog PHP-a
  • - napredno poznavanje SQL baze podataka
  • - iskustvo u radu sa sustavima za verzioniranje
  • - 2+ godina iskustva u programiranju (nije bitan staž nego razumijevanje)
  • - sposobnost samostalnog kao i timskog rada
  • - odgovornost u poslu

Prednosti

  • - iskustvo u radu sa ExtJs frameworkom
  • - iskustvo u radu sa VueJs frameworkom
  • - iskustvo u radu sa Laravel frameworkom
  • - poznavanje najnovijih trendova u developmentu
  • - iskustvo sa sustavima pod velikim opterećenjem
  • - analitičko razmišljanje
Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva: 2
Jezici: Engleski (napredno)
Vozačka dozvola: B
Vještine: Word, Excel, Outlook, Internet
Što nudimo:

Rad u jednoj od 50 najbrže rastućih tehnoloških tvrtki srednje Europe po Deloitteovoj listi.

Zanimljiv i dinamičan posao, dobra primanja i mogućnost napredovanja.

Rad u ugodnom i opuštenom okruženju.

Rad na razvoju velikog i unikatnog sustava kojem je svrha praćenje vozila, komunikacija sa raznom IoT opremom i olakšavanje rada komunalnim tvrtkama.

Vrlo rado prihvaćamo dobre ideje.

Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos