Elektroničar (m/ž)

Opis posla
  • - Razvoj, dokumentiranje i testiranje softverskih i hardverskih riješenja za elektroničku opreme koju proizvodimo
  • - Dizajn embedded uređaja: razrada arhitekture uređaja, odabir elektroničkih komponenti, izrada električne sheme i PCB dizajn
  • - Dizajn, pisanje i testiranje firmware-a
  • - Priprema proizvodne dokumentacije
  • - Definiranje i provođenje testnih procedura za verifikaciju prototipova uređaja i testiranje konačnog uređaja
Uvjeti
  • - iskustvo u razvoju firmware-a za mikrokontrolere (C/C++)
  • - iskustvo u razvoju elektronike: mikrokontroler, komunikacijska sučelja (UART, SPI, I2C, CAN, ...), analogni i digitalni ulazi/izlazi, napajanje uređaja
  • - iskustvo u dizajnu tiskanih pločica (Altium Designer)
  • - fleksibilnost i samostalno učenje
  • - sposobnost samostalnog, kao i timskog, rada
  • - odgovornost u poslu
Poželjno
  • - poznavanje ARM Cortex M porodice mikrokontrolera
  • - iskustvo s bežičnim mrežama (2G/3G/LTE, NB-IoT, LoRaWAN, BLE ...)
  • - iskustvo u dizajnu tiskanih pločica s 4 ili više slojeva
  • - analitičko razmišljanje
Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva: 2
Jezici: Engleski (napredno)
Vozačka dozvola: B
Vještine: Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet
Što nudimo
  • - zanimljiv i dinamičan posao
  • - dobra primanja te mogućnost napredovanja
  • - vrlo rado prihvaćamo dobre ideje
Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos